اخبار جهان: وسترن پوشیده شده توسط تام هنکس در یک تریلر فاش می شود
12
سهام
اخبار جهان: غرب پوشیده شده توسط تام هنکس در یک تریلر نشان داده می شود copy; Richard Shotwell / AP /، Sipa
همچنین بخوانید
OSS 117: قسمت سوم در اولین تریلر نشان داده می شود
مورد
OSS 117: قسمت سوم در اولین تریلر نشان داده می شود
مورد
Clem در TF1: کف زدن آخر برای ویکتوریا آبریل
مگان بله ، منتشر شده در 8 اکتبر

از طریق اولین تریلر ، فیلم وسترن پاول گرینگراس با بازی تام هنکس سه ماه قبل از اکران نمایشی ، برنامه ریزی شده برای 6 ژانویه 2021 ، آشکار شد.

به مدت چهل سال ، تام هنکس نقش های زیادی را بازی کرد ، اما این اولین بار است که این بازیگر دنیای غرب را سرمایه گذاری می کند ، هرچند در نسخه اصلی "داستان اسباب بازی" صدای خود را به گاوچران وودی وام داد. " این بازیگر با کارگردان بریتانیایی ، پل گرینگراس ("یکشنبه خونین" ، "جیسون بورن") ، هفت سال پس از "کاپیتان فیلیپس" ، برای "اخبار جهان" ، اقتباسی از رمان معروف پائولت جی (2016) ، دوباره متحد می شود.


پیش پرده: تام هنکس در اخبار جهان توسط پل گرینگراس (VO) توسط PremiereFR
یک مأموریت خطرناک

داستان در سال 70 در مرز بین تگزاس و خاک هند اتفاق می افتد. دختر ده ساله (هلنا زنگل) پس از چهار سال اسارت آزاد می شود. دومی توسط هندی های غارتگر کیووا به گروگان گرفته شد ، پس از اینکه خانواده اش را از بین بردند. ماموریت این مرد که به جفرسون كایل كید (تام هنكس) سپرده شده است ، بازگرداندن او به كاستروویل ، یك شهر كوچك در تگزاس است كه دایی و عمه اش در آنجا اقامت دارند.

کاپیتان کید 71 ساله است "همانطور که صفحه بزرگ مشخص می کند" یک خواننده خبر مسافرتی است ، مسئول اطلاع رسانی به مردم روستایی ، تقریباً بی سواد بیشتر اخبار منتشر شده در رومه ها ، با گشت و گذار در شهرها. و نمی داند چگونه با دختربچه ای که مدت طولانی از خانواده اش گرفته شده است مقابله کند و ترجیح می دهد با کسانی که او را برده اند بماند. اگر یک کلمه از زبان انگلیسی صحبت نکند ، مرد اولین پیروزی خود را بدست خواهد آورد وقتی نام او را کشف کند: یوهانا. یک سفر جاده ای خطرناک از طریق آمریکا در آغاز جنگ داخلی که در 6 ژانویه 2021 در سینما کشف می شود.

اخبار جهان: وسترن پوشیده شده توسط تام هنکس در یک تریلر فاش می شود

فیلم Hearts on fire: Creed II

جنایات در خانواده: بررسی فیلم سباستین شیندل

نام من بی باک است: بررسی فیلم انیمیشن Netflix

Time Trap: نقد و بررسی فیلم توسط بن فاستر و مارک دنیس

The Wrong Day: نقد و بررسی فیلم با بازی راسل کرو

پرستار کودک: ملکه قاتل - بررسی فیلم نتفلیکس

، ,تام ,یک ,تریلر ,هنکس ,اخبار ,تام هنکس ,می شود ,هنکس در ,اخبار جهان ,اولین تریلر ,جهان وسترن پوشیده

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
funcollection مهارت سازی در مسیر موفقیت pikiasohonr هدف 313 سردار تو را میخوانند کسب و کار ایران دانلود جدیدترین فیلم ها و سریال های جهان صـَبر تا بشارت | آثار محمد صابر شیخ رضایی مطالب اینترنتی سیمابان دانلود مستند